| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:cu cati ani acceptati sa fie o fata mai mica decat voi?

Răspuns Câştigător
| shadovv a răspuns:

Depinde de gradul de pedofilitate. Eu zic ca mintea si comportamentul conteaza si nu varsta. Maturitatea este relativa. Dar ca sa fiu comun o sa spun parerea mea: 3, poate 4.

4 răspunsuri:
| bobby90 a răspuns:

Daca era mai mare ti-as fi raspuns. Dar daca e mai mica...maxim 5 ani happy

| olian a răspuns:

Pai de exemplu 22baiat minim 14 fata! de aici tragi concluzi.

| florin193 a răspuns:

Buna intrebare!
maxim 2 ani adica daca eu am 19, ea sa aiba minim 17, depinde si de varsta si gandirea fiecaruia. parerea mea

| ShockWaveee a răspuns:

Depnde si de varsta baiatului de ex:daca baiatul e de 14 -15 ani lar cam deranja sa fie cu o fata de clasa a 7 deci cam cu 3-4 ani