| Skrilly a întrebat:

Am pus presiune din greseala pe ecranul telefonului meu mobil si acum a ramas o pata inestetica. Mentionez ca am garantie. Ce are si cat costa sa il repar?

Am Orange Hiro
ty

8 răspunsuri:
| Seyko a răspuns:

Cei de la firma o sa iti spuna ca nu sunt ei responsabili pentru pierderile suferite de dispozitiv in urma neglijentei tale.

| Skrilly explică (pentru Seyko):

Oh, dar mi s a spus ca in cateva zile o sa dispara pata, ce parere ai?

| Seyko a răspuns:

Ori au vrut sa scape de tine pe moment... ori chiar credeau ca problema o sa se remedieze de la sine.

Cei de la firma ti-au spus asta?

| Skrilly explică (pentru Seyko):

Nu,un prieten care se pricepe la mobile

| Seyko a răspuns (pentru Skrilly):

Incearca la firma de unde ai cumparat telefonul, cu toate ca nu cred ca ei vor vrea sa ti-l repare fara sa platesti

| Skrilly explică (pentru Seyko):

L-am cumparat de la Orange, la Orange pe site scrie ca daca am garantia reparatia este gratis happy

| Seyko a răspuns (pentru Skrilly):

Si tocmai ce ti-am spus mai sus iti mai spun odata "cei de la firma o sa iti zica, ca nu sunt ei responsabili pentru daunele suferite de dispozitiv in urma neglijentei tale."

| Skrilly explică (pentru Seyko):

laughing mda, multumesc oricum!