| crazyB a întrebat:

am renuntat la dulciuri, chipsuri, nici paine nu prea mai mananc.la micul dejun mananc putin, la scoala mananc un mar iar la cina mananc potrivit.si am inceput sa alerg.credeti ca pot slabi cam aprx 5-7 kg in 2 saptamana? si o sa incep sa fac si exercitii. ce credeti? funda:X

4 răspunsuri:
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Buna! datorita acestor fapte nu cred ca poti slabi...sti de ce? pentru. ca nu mi-aii mentionat ca ai ambitie

insa, din moment ce am vazut cate ai facut ca sa iti indeplinesti visul, sunt absolut sigura ca poti, chiar mai mult, daca te mai tine ambitia

baftawinking

| DBlack a răspuns:

Nu. eu unul nu cred ca poti slabi 5-7 kg in 2 saptamani asa. conteaza mult si metabolismul tau, sau cum arata maicata sau taicatu... daca ai tai sunt mai plinuti. cred ca o sa ai mult de munca pana slabesti happy. unii slabesc imediat, altii se chinuie, poti incerca, incercarea moarte n-are. eu unul mananc ca spartu, si dabea ma ingrashee hee.

| MrRrObbY a răspuns:

Eu am fost racit 3 zile si nu am mancat decat un mar si doua pere in aceste zile si am slabit 2 kg, eu cred ca poti slabi mai ales ca si alergiwinking

| laura_6604 a răspuns:

Pentru a slabi nu trebuie sa te abtii din a manca pentru c te poti imbolnavi, dar nici nu exagerabig grin fa zilnic exercitii mai ales dimineata si faptul ca alergi este foarte bine.multi tineri vor sa slabeasca prin a nu manca, ceea ce poate uce la anorexie. daca faci sport si mananci sanatos totul va fi ok