| anonim_4396 a întrebat:

Fundaaa! Hei! Trebuie sa fac pentru maine la engleza 10 propozitii scurte cu ce am facut in vacanta. De exemplu "am ascultat muzica" sau "am vizitat multe locuri". Cine ma ajuta? plzzzz dau funda:*

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Http://dictionar-online.net/dictionar-roman-francez.html
schimba limba pune-l pe engleza si spor la treaba

3 răspunsuri:
| nowgone a răspuns:

I was in parca with my friends.
I was to cinema with my mother.
etc etc.laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi ce sa spun mai mult thinking
Trebuie sa fac 10 propozitii in engleza cu ce am facut in vacanta.
de exemplu "I played volleyball with my friends." sau alceva ce am facut in vacanta. Bineinteles ca nu trebuie sa fie adevarat.

| afikana a răspuns:

In the summer me and my friends went to the beach, we had lott af funnnnn.