| deealovatic a întrebat:

am sa va zic problema mea care a devenit chiar serioasa. de cand eram mica se intampla asta. oricum am descoperit ca sunt foarte geloasa si posesiva pe prietena mea cea mai buna. si nu conteaza daca se intampla sa ma mut si sa o schimb, aceea persoana cu care imi petrec majoritatea timpului ccea numita BFF, nu suport sa o vad foarte apropiata de alte fete. iar cand iese cu altcineva devin geloasa; chiar si cand posteaza pe facebook chestii gen "i love you

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atunci fa-ti alt grup de amice si las-o in boala ei.

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Poate esti lesby :-s.

kids!
run!
*unde vede robotu' asta majuscule*

| 123321998896768 a răspuns:

Buna! poate ca esti asa pentru ca nu ai multi prieteni sau nu ai multi de incredere.incearca sa iti mai faci prieteni sau cand merge cea mai buna prietena a ta cu cineva mergi si tu si fa cunostinta cu celelalte si fa-ti mai multi prieteni asa nu o sa mai ai de ce sa fi geloasa.vezi si ce prieteni are cea mai buna prietena a ta si vezi cat sunt de incredere. sper ca te-am ajutat pa-pa.

| Fl0rIn a răspuns:

WOW las-o mai moale ca s-ar pute sa ramai fara prieten daca o ti tot asa. NU iti imi tine prietena asa din scurt ca nu e bine.

| adytzyka a răspuns:

Si mie mi se intampla asa ...si m-am certat cu pr mea de fff multe ori din cauza asta.am inceput sa ma imprietenesx si cu alta fata si ele nu se suportau si se certau mereu si am fost pusa sa aleg dintre ele doua ...si nu puteam si in acelasi timp ma suparam daca le vedeam cu altcineva si nu ma lasau sa vb cu amandoua sa vb doar cu una si apoi am inteles cum se simteau ele cand le puneam sa aleaga dintre mine si altcineva si vroiam sa stea numai cu mine.