| anonim_4396 a întrebat:

am Samsung galaxy next turbo de vreo 5 luni de zile. ieri am fost la munte, pe la 12 m-am uitat prin telefon si era totul bine, dar dupa ce am ajuns acasa, pe la trei si l-am scos din geanta, nu mai mergea. se aprinde, se aude daca apas pe butoane, dar nu se vede nimic, ecranul e negru tot. nu l-am scapat jos, nu i-am facut nimic. ce sa fi patit? poate i s-a mai intamplat cuiva....multumesc.

Răspuns Câştigător
| Georgy98 a răspuns:

Pai draguta, se intampla de mute ori ca touch screen-ul sa se comporte ciudat:se blocheaza de cele mai multe ori sau nu mai raspunde comenzilor devenind ecranul negru! sfatul meu este sa il lasi in casa la caldura ceva timp si sa incerci sa il feresti de inghet, poate este un telefon care nu rezista asa de bine frigului.PS:telefoanele pe"atingere" nu`s asa bune cum par ti-as recomanda alt ceva...te pup si sper sa se faca bine bolnaviorulhappy