| PixCuGel a întrebat:

Bunacrying.am Samsung s5230.cand apas pe butonul de facut poze face poza si apoi nu mai dispare de pe ecran.sta acolo si nici nu se salveaza nimic.ca sa ies trebuie sa apas pe rosu. dispare si poza si nu se salveaza.
Ce se intampla.help mecrying(
Ma omoara tata daca afla ca l-am stricatcrying

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Uita-te in setari si incearca sa resetezi setarile(sa revi la steriledin fabrica probabil aifacut vreo setare de asemenea maniera si probabil de aceea nu-ti dispare poza ca normal nu trebuie sa fie asa). Succes!

| larisa222 a răspuns:

Si eu patesc la felcrying dar nu tot timpul face asacrying nu stiu ce are