| tatiana01 a întrebat:

happy Am si eu nevoie de ajutor, adica sa ma ajutati cu un sfat... mie imi place de un baiat si lui ii place de mine dar amandoi suntem timizi si nu prea vorbim unul cu celalalt fata in fata, doar pe mess si la telefon. Ce credeti ca ar trebui sa fac? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| alexa_1346 a răspuns:

Sa il iei si sa vorbesti cu el in fata si sa il intrebi daca vrea o relatoe cu tine...fi curajoasawinking..Succes.fundita?hee hee

1 răspuns:
| Areen a răspuns:

Buna Tatiana ^^! Scz daca te intreb : Atunci de unde stii ca te place daca nu ti-a zis? De la prietenii lui sau? Pai iubito, apropie-te de el mai mult si nu mai fii timida, daca stii ca te place nu ai dc sa fii. Daca nu ai curajul sa-i spui fata-in-fata spune-i la tell sau pe mess. No problem atunci :*. Fundiica : 3?