| alexifallingstar a întrebat:

Bunaaa. am nevoie de un sfat. cunosc un baiat de care imi place si, initial, credeam ca si el ma place, dar acum nu mai sunt asa de sigura. la inceput vorbeam destul de mult, stateam in pauze impreuna, venea la mine cand ma vedea pe hol, mi-a dat o porecla ca sa ma enerveze si mereu cand ma vedea se uita insistent la mine.
cam acum 2 saptamani a inceput sa nu mai vorbeasca asa mult cu mine, pe mess nu ma mai saluta, dar cu toate astea, cand ma vedea pe hol, indiferent de distanta la care e aflam unul de celalalt, se uita mereu la mine. cand ne aflam amandoi intr-un grup, se uita insistent la mine.
ce ar trebui sa cred.si ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

Bună.
Poate a vrut să nu mai fie chiar așa de insistent. Dacă îl placi vorbește cu el, fă tu primul pas. Din moment ce încă îți mai aruncă priviri pe furiș cred că încă mai simte ceva pentru tine!
Pa, ****.

| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

Nu!
Asa am patit si eu.dar nu m-am dus la el! dupa parerea mea nici'o fata nu trebuie sa se duca la un baiat!straight face
Asa am patit si eu...si acum mie si scarba sa'l mai vad
Este o nesimtire din partea unui baiat, sa te uiti ca prostul nefacand nimic
unii baieti stiu ca fac sa sufere pe fata aceea dar nu le pasa
Eu zic sa nu te duci la el...treaba tatongue