| DulceCandy95 a întrebat:

Buna am si eu nevoie de ajutor...trebuie sa fac un referat care sa cuprinda un motto care sa il argumentez in continuare si nu am idei.Multumesc anticipat!happy

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

- "Ori nu incerci, ori mergi pana la capat"
-"Nu uita ce si cei mai frumosi trantafiri au spini"
-"Orice s-ar intampla, in viata mergi inainte''
-"Imi iau destinul in proprile maini, si imi asum orice decizie."
- "Cunoaste-te pe tine insuti si vei cunoaste intreaga lume "
-"Prietenia e un cuvant pe care multi il rostesc, dar putini il inteleg."
-"In iubire nu asculta sfaturile altora, fa cum te indeamna inima!"

| Diana0989 a răspuns:

'' Nu inceta niciodata sa zambesti, chiar si atunci cand esti trist. Nu se stie niciodata cine se poate indragosti de zambetul tau'' Gabriel garcia marquez