| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de ceva pareri :
Prin mai am cunoscut un baiat cu care am inceput sa vorbesc, prin mesaje, la telefon, pe messenger, intram unul la altul in calculator iar lumea ne tot intreba daca suntem impreuna.Chestia e ca, cand ieseam mai multi (prietenii nostri sunt comuni) de abia vorbeam cu el, si pe langa asta fratele lui imi facea avansuri.
Acum 2 saptamani, ne-am combinat la un concert. De atunci am iesit mai rar afara ( 5 zile a fost si plecat din oras).
Cand il intreb ce face imi zice mai mereu ca iese cu prietenii la o bere si mi se pare ca ma pune pe locul 2 pe mine. El foarte rar ma cheama afara, eu sunt cea care il cheama pe el.si nu mai vorbim cum o faceam inainte.
Ce ziceti sa fac?! Sa vorbesc cu el?! sa astept ce va face?! Dati`mi sfaturi va rog, ma deprima chestia asta.

Pff. sper ca ati inteles ceva. am incercat sa fac un rezumat la tot ce s-a intamplat. Va multumesc mult :*

Răspuns Câştigător
| dede191 a răspuns:

Vb cu el, neaparat happy intreaba.l de ce nu mai e ca inainte? te.ai schimbat? si mai ales intreaba-l daca tu esti pe locul 2? nu ar trebui sa te lase asa deopartewinking si intodeauna cand aveti probleme, vorbeste cu el, nu fi timida si nu astepta de la el. ii o vorba ''nu astepta timpul fiindca nu vine'' happy bafta::*