| anonim_4396 a întrebat:

am si eu nevoie de niste sfaturi va rog, Imi placede un baiat cam de doua-trei saptamani, inainte de a-mi place de el m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna, iar eu l-am refuzat, si acum i-am spus ca imi place de el, si a spus ca momentan are prietena, dar peste cateva zile imi spune daca o sa fiu cu el sau nu, si in fiecare zi ma intreaba daca Il mai iubesc, si eu ii spun ca da, si el spune ca si el ma iubeste... Dar nu stiu ce sa iimai spun... Daca vreti sa ma ajutati cu raspunsuri, dau funda, si vot

1 răspuns:
| Lamaitzza a răspuns:

Buna,pai nu trebuie sa mai faci nimic doar ca nu il lingusi toata ziua cu "te iubesc, nu mai pot de dorul tau etc" pentru. ca majoritatea baietilor le plac fetele care se lasa greu, ca sa le castige mai mult si acum daca are prietena probabil ca o sa te aiba la mana si pe tine si pe ea, ai grija sa nu cumva sa vrea sa isi bata joc de tine. Daca nu iti da raspunsul daca se desparte sau nu de iubita lui si o lungeste lasa-l in pace, pune-l sa aleaga sau nu mai insista altfel vei avea de pierdut.Succes!:*