| anonim_4396 a întrebat:

Bună,am si eu nevoie de o parere,sunt satena si am tenul mai deschis si as vrea sa ma fac bruneta,ce ziceti mi-ar sta bine? Prietenele imi zic ca da, am si ochii foarte mari si o sa-mi iasa in evidenta!?

Răspuns Câştigător
| Elenaaa23 a răspuns:

Ti-ar sta bine, numai sa gasesti nuanta potrivita de negru ca sa nu te faca prea palida. Mie mi se par foarte frumoase brunetele cu ochi albastri, nu stiu de ce dar par cumva fragile si puternice in acelasi timp.
xoxo