| Emma_6271 a întrebat:

Buna sad am si eu nevoie de un sfat...
Am cunoscut 2 baieti dintr`o intamplare. I-am cunoscut in statie.Eu asteptam masina mea iar ei masina lor.Chiar daca stam la distanta de 4 km mergem cu masini diferite si nu-i cunosteam pana acum 3 saptamani. M-au vazut in statie mi-au facut cu mana si le-am facut cu mana.Si am vazut in ce masina au urcat si m-am interesat de ei. Unu era Catalin iar unu Dragos. Catalin are prietena de un an si ceva iar Dragos era singur. Mie imi placea de Catalin dar si Dragos era frumos. Si prtn lu Catalin(Anna) a aflat ca mie-mi place de el si credea ca vreau sa-i despart dar daca stiam ca ei doi au o relatie serioasa nu m-am bagat.Si intr-o seara m-am int cu Dragos am stat putin afara si apoi s-a oferit sa ma conduca pana acasa sa nu fiu nepoliticoasa l-am invitat inauntru si am ajuns sa facem dragoste. Relatia noastra a mai continuat o saptamna am iesit la un suc si apoi ne-am despartit. Iar eu eram foarter suparata pentru ca ajunsesem sa tin la eloh go on. In seara in care m-am intalnit cu Dragos el s-a scapat din greseala la mine ca Anna ii face sex oral lu Catalin. Iar eu ma inteleg ft bine cu Catalin iar aseara ne-am intalnit si lui ii era frica ca-i spun Anei ca m-am intalnit cu el. Dar i-am zis sa stea linistit ca Anna de la mine nu va afla nimic. In seara asta m-a sunat Catalin si mi-a zis ca a aflat ca Dragos mi-a zis ca Anna ii face sex oral lu Catalin. Eu am negat totul si mi-a zis ca Dragos era singuru care stia si nu trebuia sa`mi spuna mie. Pt ca practic in seara in care mi-a zis ma cunostea de vreo 2 zile. Si acum Catalin s-a certat cu Dragos. Si eu ma simt prost. Si nu vreau sa stiu ce o sa`mi faca Dragos cand ma vede. Iar Catalin mi-a zis ca in caz de ceva se baga el. Mie acum pe moment a inceput sa-mi placa de Catalin. Era vorba ca duminica asta sa ne intalnim bineintels fara sa stie Anna. Si nu stiu ce sa fac sa-l sarut sa nu-l sarut? Bineinteles ca sarutul ala va ramane doar intre noi. Si m`am mai intalnit cu el acum 2 zile si i-am furat bricheta si incepuse sa ma pipaie si sa ma ia in brate.Pe o parte nu mi-ar place sa-i fiu amanta dar sa ma joc putin nu ar fi rau. Dar nu stiu daca e bine:-ss
ma ajuta >cineva?:"

Răspuns Câştigător
| HBK a răspuns:

In primul rand nu zice nimeni sa nu te joci dar cu masura, daca te intinzi prea mult s-ar putea sa se intoarca impotriva ta si nu cred ca ai vrea asta.Nu stiu de ce te multumeste sa te joci putin, ar trebui sa stii ce vrei de la un baiat, de la viata in general.Il saruti, vrei sa fie al tau si numai al tau.Pan la urma e alegerea ta.Si dupa ce se termina toata cearta asta, iti recomand prieteneste sa cauti sa-ti faci alti prieteni, alt anturaj. E pentru binele tau.Numai bine.

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pai si-asa o cam ai promisa de la Dragosh ce vrei sa fii flocaita si de Ana? Eu zic sa-ti vezi de treaba ta si sa-ti cauti alti parteneri de distractii daca nu vrei sa fii acrosata pe strada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc te'ai bagat pana la urma?laughing...propunerea mea este sa te relaxezi un pic (dupa ce ti'am citit redactarea m-am prins ca esti cam stresata) si sa nu te mai gandesti nici la Dragos nici la Catalin si sa-ti gasesti naiba un alt prietenhappy