| DulceataXP a întrebat:

BUna am si eu nevoie de un sfat. Mi-am cumparat De la avon http://www.avon-shop.ro/......ui_new.jpg pentru incetinirea cresterii a parului de pe picioare dar nici un efect..cine a avut asa ceva si daca afecteaza? poate sunt anumite reguli?

2 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Păi întâi depinde de tine,poate esși alergică,eu nu l-am folosit, dar poți să îți spun ce am auzit de la o prietenă, a fost fascinată. Înainte să o folosești citește ingredientele, poate ești alergică, dar sunt niște cuvinte acolo de nici nu îți dai seama happy.
O zi bună!

| rianarebeka a răspuns:

Am vrut sa-mi cumpar dar m-am razgandit! Scuze!