| anonim_4396 a întrebat:

am si eu nevoie urgenta de niste pareri.se apropie sfarshitu' generalei si as vrea sa le cumpar prietenilor mei cate o amntire ceva cu care sa.si aduca aminte mereu de mine. dar nu am idei. ce ma sfatuiti? va rooog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Nu crezi ca albumul ajunge? thinking
eu zic ca da.
dar daca intr-adevar merita laughing sa cheltuiesti bani pe ei, atunci... o mica petrecere cred ca o sa ii multumeasca pe toti.winking
alte sugestii, nu am. happy sper ca te-a ajutat cu ceva parerea mea. o zi buna in continuare...si bafta pe mai departe.winking

| regyheyhesyes a răspuns:

Incearca ceva personalizat. Imi imaginez ca in 8 ani ai reusit sa ii cunosti pe fiecare in parte si sa vezi ce li s-ar potrivi. Incearca bratari, insigne, jucarii personalizate, pixuri creioane sau ceva diferit pentru fiecare care, sa il reprezinte. Poti sa le faci tu ceva, sa fie cu adevarat din sufle.
Poti sa incerci si sa faci poza cu fiecare dintre ei, o inramezi si o oferi. Rama de asemenea o poti face chiar tu si o poti colora si ornamenta cum doresti.
Noi la sfarsit ne-am semnat pe uniforme.