| adya77 a întrebat:

Buna
iar va cer ajutoru mama mea pleaca in franta in 2 saptamani si as vrea sa i cumpar ceva care sa ii aduca mereu aminte de mine voi ce credeti a se potriveste ei ii plac foarte mult bijuteriile dar are atat de multe si as vrea sa fe ceva diferit... ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| MidnightLady a răspuns:

Cumpara-i orice, ceva ce ti se pare tie dragut pentru ea o sa fie ceva de nepretuit. In cazul asta doar gestul conteaza. O mama n-are nevoie de ceva anume din partea copilului pentru a-si aminti de el. Sunt sigura ca te va avea mereu in gand chiar si fara vreun cadou, dar daca vrei tu sa-i dai unul fa-o, e un mod in plus de a-i arata dragostea si recunostinta.

3 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

O pereche de cercei precis ar aprecia si i-ar purta!

| iooaiooa a răspuns:

Poti sai dai ceva personalizat cu o poza dea vostra sau cu numele voastre...trebuie sai dai ceva unic doar ea sal aiba

| Ąω∂y ƒяόm ŤёяяĄ ♥ a răspuns:

Lucrurile dragute si care iti aduc aminte de cineva nu sunt mereu mari sau scumpe. Poate sa fie si ceva mic si frumos. Poti sa-i dai o poza cu tine pusa intr-o rama micuta. Sau ai putea sa-i cumperi o cruciulita de pus la gat. Nu conteaza cant e de frumoasa, ci conteaza ca e de la tine pentru. ea si ea mereu cand o va vedea isi va aminti de tine. Sau ai putea sa ii cumperi un pestisor si sal duca cu ea si cand ajunge acolo sa il puna intr-un acvariu in dormitor sau poti sa-i dai o bratara de a ta, acel lucru care il dai nu trebuie ca sa fie neaparat nou. Alte idei nu mai am dar o sa ma mai gandesc si daca e ceva interesant o sa-ti spun. Mult succes. Poate ca ti-am fost de ajutor!