| BastonAndra a întrebat:

Bună.Am și eu o curiozitate, dacă am răspuns la story-ul cuiva pe Instagram și îmi spune că contul respectiv nu poate primi mesaje de la toată lumea deoarece nu permite solicitări de mesaje de la toată lumea, totuși este posibil să vadă mesajul?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu are cum sa vada mesajul odata ce contul respectiv este restrictionat.

| alexandraionela1234 a răspuns:

Daca are setarea sa nu primească mesaje de la toată lumea, nu, nu îți va vedea mesajul

| BastonAndra explică (pentru alexandraionela1234):

Ok, mulțumesc

| BastonAndra explică (pentru BastonAndra):

Scuze...revin cu o altă întrebare: măcar poate să vadă că am apreciat story-ul?

| BastonAndra explică (pentru alexandraionela1234):

Bună dimineața...Revin cu o altă întrebare: măcar poate să vadă că am apreciat story-ul?