| Anamaria6384 a întrebat:

...am si eu o curiozitate... sperma poate trece prin țesături textile (lenjerie intimă) etc? Adica ati auzit cazuri cand unele fete au rămas însărcinate din chestii de genu?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabilitatea este infima practic zero, dar minuni s-au mai intamplat.

| SkyPilot a răspuns:

Da, se poate si am auzit de asa ceva. Dar nu se intampla prea des.

| Anamaria6384 explică (pentru SkyPilot):

Serios? eu personal nu am auzit despre asa ceva, pare cam absurd...dar e posibil

| SkyPilot a răspuns (pentru Anamaria6384):

Nu sunt convins ca e adevarat, poate cuplul respectiv nu s-a protejat de loc si au gasit o scuza happy Nu mi s-a intamplat mie.