| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o intrebar, mi s-ar potrivi un pierce in limba daca stilul meu este mai sexy si prin comportament si prin vestimentatie(bluze foarte decoltate pantaloni stramti luciosi etc)...Multumesc...V-am pupat:*:*

7 răspunsuri:
| Sylx a răspuns:

Cred ca e exagerat sa-ti pui piercing in limba, iti explic. Daca vrei sa te diferentiezi brusc de ceilalti asta ar fi o solutie, insa fii pregatita si pentru dezaprobarile prietenilor tai care, posibil sa fie ceva mai conformisti.

| szergiu a răspuns:

Nu are rost sa iti pui pierce in limba oh go on ce castigi cu asta? straight face

Ai sa vezi cand ti se v-a umfla limba, sau cand nu ai sa poti manca de el, si cand ti`l vei scoate sa iti ramana gaura in limba oh go on

| Allegria a răspuns:

Pai...depinde
prin sexualitatea asta a ta, sa nu dai impresia de aer de perversitate
daca nu dai "aeru` "asta... poti sa faci ce vrei happy

| nonameih0000 a răspuns:

Eu nu cred ca este o idee atat de buna...

Răspuns utilizator avertizat
| alex_7264 a răspuns:

Si eu pierce de 3 ani. si ce e rau in asta?

| 1111 a răspuns:

Daca ma gandesc bine chiar ti-ar sta bine daca zici ca te imbraci asa, daca tu vrei neaparat de ce nu/cand te saturi de el il dai jos nu? asa ca de ce nu.succes