| anonim_4396 a întrebat:

precizez de la inceput ca stilul meu e ceva de genul decolteuri mari bluze stramte pantaloni mai scurti stramti etc(mai sexyhee hee)Oare m-ar caracteriza un pierce in limba? adica as vrea asa ca oricum nu se prea vede dar la sarut cica e mistotongue... oricum ce riscuri sunt? doare tare? in cat timp se vindeca? Multumesc... V-am pupat:*:*deci mi s-ar potrivi sau nu?

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Unii apreciaza piercingurile in limba. Eu nu mi-as face si nici nu as accepta vreo fata cu pierce. Riscul principal e cel de infectare. Si doare la inceput si o sa ai probleme cand mananci. In maxim cateva zile stiam ca iti trece durerea de tot. Daca vrei sa faci neaparat trebuie sa o faci intr-un salon specializat. Daca stilul tau e sexy un piercing prinde bine. Dar eu as aprecia mai degraba o fata fara si sunt sigur ca multi baieti ar fi de acord cu mine.

| JustMe a răspuns:

Fa-ti pierce cand vrei

| St!L a răspuns:

Categoric nu!

| Sniper a răspuns:

Ia da-mi o poza cu tine, cu limba scoasa afara ca sa iti spun daca ti'ar sta bine sau nu.

| AsU_2581 a răspuns:

Eu am avut si l-am purtat un an dar m-am plictisit de el... dar ma mai intalneam cu fete care nu erau obisnuite cu el si nah ma cam lasau balta...cand l-am pus abia am mancat 2 saptamani.
numa ceai cu biscuiti si supa cu paiubig grin vb foarte serioswinking

| nonameih0000 a răspuns:

Eu nu cred ca e o idee buna...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1 Se numeste piercing.
2 Tu sti mai binewinking.
3 Daca nu iti faci la salon ai sanse sa te alegi cu o limbutza dublabatting eyelashes upssswinking.