| SadPoison a întrebat:

am si eu o intrebarewinking

acum cateva saptamani am iesit cu un baiat care m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna, iar eu am acceptat. in aceeasi zi ne-am si sarutat, apoi nu a mai dat niciun semn de viata...

am gresit cu cv?!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Unora nu le plac fetele care cedeaza asa de usor sau poate ca nu i-a placut gustul buzelor tale. Gusturile stii ca nu se discuta.

| mariutsa1234567890a a răspuns:

De ce crezi ca ai gresit?
Nu, pur si simplu asta e.
Sau poate ca ar trebui sa vorbesti cu el sa vezi cum stau lucrurile.
Dar daca nu ai destul curaj pentru asta, cauta pe altcineva care sa iti fure timpul!
Succese:*