| Adry05 a întrebat:

Am si eu o intrebare adresata mai degraba expertilor TPU., deci am o mica nelamurirethinking, stadiul de expert TPU. il obtii pe o singura categorie? Sau de pe toate? De exemplu sa zicem X
X este expert TPU. pe o categorie sau in general?
Multumesc de ajutor^^. Va ofer si o fundita + voturi pentru raspunsurile cu adevarat folositoarebig grin

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Daca stie raspunsul poate raspunde acolo unde cunoaste, indiferent ca este o singura categorie sau mai multe, calitatea raspunsului vorbeste cat si respecarea politicii site-ului fara a cersi fundita dar si prezenta constata (nu un raspuns la 5 zile!).
Iti trebuie minim 500 de raspunsuri votate ca inteligent/folositor sau amuzant!
Pa, pa.
Adminii au ultimul cuvant de spus!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Este asa, cum a spus Elliana. Fiecare raspunde unde poate, unde stie. In mod normal nu se tine cont de categorii (conteaza calitatea raspunsurilor). Unii activeaza mai mult pe 2-3 categorii, altii le cuprind aproape pe toate. Depinde.
Iar ultimul cuvant in alegerea unui Expert oricum il au adminii, asa ca, daca vrei, poti sa trimiti un mesaj la Contact cu aceasta intrebare (poate, vei afla mai multe).
Succes! Numai bine!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu este pe o categorie.Raspunsurile date sunt pe toate categoriile.Nu ca ar fi obligatoriu sa le stii pe toate, dar nimeni nu raspunde numai la o categorie! Eu am raspuns fara sa tin cont la ce categorie este. Daca am avut un raspuns pe care l-am considerat eu folositor l-am dat, fie la "adolescenti", fie la "cariera" sau la alte categorii.Conteaza mai mult calitatea raspunsului.