| 917r9chwbejs9 a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare. Am 15 ani si am fumat vreo 10 tigari din prostie dar m-am lasat de tot de acest viciu inutil. Intrebarea mea este urmatoarea. Îmi vor limita aceste 10 tigari potentialul meu genetic legat de inaltime? Sau e ok si voi creste cat mi-a fost menit atata timp cat nu mai pun tigara in gura. (Menționez ca nu o sa mai fumez oricum). Multumesc

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu au aceste tigari niciun impact asupra inaltimii tale.Incearca totusi sa te tii de cuvant, sa nu mai pui gura pe ele, asa e cel mai intelept din punct de vedere al sanatatii pe termen lung, dar mai ales din punct de vedere financiar.

2 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Nu, vai. Nici genele nu sunt un fulg de nea care trebuie protejat de caldura cu orice pret. 10 tigari sunt nimic!

| DarianVicentiu a răspuns:

Iubita mea e femeie si s-a apucat de fumat de la 10 ani si a ramas al 1 metru 52 acum are 30 de ani