| Mr97ScZ a întrebat:

SALUT TPU! Am o problema. Fumez de ceva timp si niciodata nu am fumat o tigara cu aceeasi persoana.De data asta o fata mi-a luat tigara ca sa o aprinda ea, a bagat-o in gura, a aprins-o si dupa mi-a dat-o.Eu am fumat fara sa imi dau seama si intrebarea mea este daca nu cumva am luat vreo boala de la ea.Ea a tinut-o in gura vreo 6 sec.Credeti ca se ia asa usor?
FUNDA pentru explicati amanuntite!

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Nu ai luat nimic daca cunosti fata si sti ca nu e bolnava de felul ei, nu am luat niciodata nicio boala cu toate ca aveam si eu obiceiul asta

| Mr97ScZ explică (pentru mona):

Dar daca ar fi ca ea sa fie bolnava, as putea sa iau vreo boala? Ma gandsesc ca nu ai cum sa iei asa de usor.

| mona a răspuns (pentru Mr97ScZ):

Bolnava ma refer la boli grave si nu cred ca e cazul, nu o sa patesti nimic pentru ca nu se ia asa usor

| Mr97ScZ explică (pentru mona):

Mersi mult.M-ai linistitlaughing

| Mr97ScZ explică (pentru mona):

Mersi mult.M-ai linistitlaughing)

| mona a răspuns (pentru Mr97ScZ):

N-ai pentru ce...

6 răspunsuri:
| CrazyStuff a răspuns:

Si eu am facut asta de multe ori si nu s-a intamplat nimic. Stai linistit. laughing