| ana27756 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare am 17 ani ai 1.55 inaltime fac 18 ani si sunt prea micasadcrying ce pot sa fac sa fiu mai inalta va rog ajutati-ma ce sporturi sa fac, ce sa mink

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e remediu in cazul tau sa cresti mare prin metode obisnuite doar medicul iti da niste medicamente dupa ce iti face analize daca ai sanse sa mai cresti sau nu.

| Alyra a răspuns:

Bună!
Uite aici ( http://blogulsportivilor.com/exercitii-de-crestere-in-inaltime/ ) s-ar putea să găsești răspunsuri la întrebarea asta. :)
Succes!

| florinmsp a răspuns:

Mai,eu zic sa stai linistita si sa treci peste complexul acesta.Nu este nimic rau in a avea 1.55.Nu esti prea micatongue.