| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:daca ati avea 1.85 sau aveti 1.85 ati sta cu o fata de 1.55? avand in vedere ca e frumoasa, inteligenta dar mult mai mica la inaltime.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cryssu2008 a răspuns:

Eu am 1. 80 si sunt un baiat. Si DA, as sta;) Nu inaltimea conteaza intr-o relatie, ci scrisoarea inimii;) Daca esti vreodata in impas, poti sa intri pe http://cristi-tanase.blogspot.com... eu zic ca vei gasi un raspuns;)

| rserpu a răspuns:

Da, de ce nu?

| rserpu a răspuns:

Inca ceva happy cine a vazut filmul sarbesc Pisica Alba Pisica Neagra, acolo un personaj foarte inalt se casatoreste cu o tipa foarte scunda. Asa ca nu vad unde-i problema.

| Aurelian999 a răspuns:

Da, eu as sta nu prea conteaza inaltimea atat timp cat va intelegeti bine