| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am dat evaluarea nationala la romana si mi-a patat pixul, cum am scris si eram transpirat s-a sters pasta si s-a patat pe foaie. Poate fi anulata lucrarea?

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Daca ai observat acest lucru in timpul examenului, puteai sa ceri sa primesti alte foi si sa transcrii tot. Astfel nu ai mai fi fost in dubii in momentul asta. In orice caz, sunt sanse foarte mici sa iti fie anulata lucrarea. Acest lucru se intampla foarte rar, atunci cand e ceva evident.

| William a răspuns:

Da.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, e posibil să fie anulată lucrarea dacă cantitatea de pastă a fost mare.

| anonim_4396 explică (pentru OnuOnulică):

Se intelege ce am scris, dar mi-e frica

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu. Se va scădea din puncte, în ce privește aspectul îngrijit al lucrării.