| Genuitoarea a întrebat:

am si eu o intrebare. am imprimanta canon si mi s-au terminat cartusele am fost si am cumparat unele pe care scria 38 negru si 39 color...nu au mers acum am mers iar la un magazin si le'am spus ca acelea nu merg. acum am dat 2 mil pe ele si am 40 negru si 41 color. sfatuitima stiti ceva legat de cartuse? cum se punn. prima oara e vreo progblema. etc

1 răspuns:
| anonim_9976 a răspuns:

Si eu am imprimanta Canon dar nu a fost nevoie sa cumpar alte cartuse, pur si simplu le'am incarcat.Si nu a fost foarte scump.