| ody a întrebat:

am si eu o intrebare am putina burtica si nu stiu cum sa o dau jos imi puteti spune si mie va rog,

3 răspunsuri:
| oanamaria a răspuns:

Fa exercitii de astfel si vei incepe sa observi rezultate dace le faci in fiecare zi.
http://www.youtube.com/results?search_query=8+minutes+abs&acum=0

| Michisor a răspuns:

F adomene dimineata si seara in fieacre zi din saptamana big grin nu incepe atre ia-o incet. incearca sa alergi nu mai manca dupa ora 6 sa daca e sa mnanci mananca fructe sau mananca cereale din astea fitnes in loc de cina si alte din asteabig grin:*!

| kyttu a răspuns:

Sport[mult]
mancare sanatoasa