| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare`. Am un laptop Dell si la inceput dadeam la preferences si la webcam si mergea. O data mai de mult mi-a aparut camera deconectata si nu a mai mers. M-am jucat prin setari si a mers dupa. Acum de la un timp iarasi imi arata camera deconectata si nu mai stiu cumsa o conectez inapoi. M-am jucat iar la setari dar degeaba. Nu e vorba de drivere istalate pentru ca e in laptop...si stiu sigur ca mers...Va rog ajutati-ma. fundita:d

2 răspunsuri:
| April27 a răspuns:

Pai mie mi s-a intamplat si tot asa... dar mi-am luat o camera noua ca am calculator no laptop

| eugenl a răspuns:

Vezi bine prin drivere la device manager