| BeatriceLoveSkrillex a întrebat:

am si eu o problema. Am internet de la RDS si acestia mi-au dat si modem pentru laptop doar ca de ceva timp modemul imi da o eroare pe laptop dar daca incerc sa il conectez la pc merge fara nici o problema. am umblat la setari ca sa incerc ca vad de ce nu merge si degeaba. inainte mergea acum nu stiu de ce nu se mai conecteaza... puteti sa ma ajutati?big grin

1 răspuns:
| SaraJ a răspuns:

Trebuie sa contactezi firma furnizoare. este o eroare generata de modem