| ForeignO a întrebat:

Buna am si eu o intrebare...Ati folosit uleiul de ricin?(se spune ca grabeste cresterea parului)? A mers? Cat timp l-ati folosit? Intradevar a dat rezultate?

Pt ca am parul scurt (Dupa cum puteti vedea in poza)

Răspuns Câştigător
| Andreeagen a răspuns:

Eu l'am folosit pe par doar o singura data si iti zic si de ce nu am mai continuat sa il utilizez. pentru ca ma speriasem de cat par mi-a cazut dupa ce l'am utilizat. si l-am folosit si eu pentru sprancene si acolo da. da rezultat dar eu m-am speriat cand am vazut cat par mi-a cazuthappy
Numai bine!

3 răspunsuri:
| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Da am folosit... dar l-am folosit pentru sprancenebig grin
sa mi creasca mai repede ca sa ma duc la coafor sa mi dea alta forma...big grin
si da. da rezultate foarte repede

| ForeignO explică:

Dar pe par l-ai folosit?