| morenna_5487 a întrebat:

am si eu o intrebare, ce pot face cu acneea? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Candice a răspuns:

Nu cred ca exista vreun adolescent care se confrunta cu problema asta.

-pai in primul rand NU iti stoarce cosurile, o sa se inroseasca, creasca si o sa doara mai tare.

-poti sa mergi la un dermatolog, o sa te ajute happy
-demachiaza-te inainte de culcare
-nu dispera big grin sunt o groaza de creme

Funda?

2 răspunsuri:
| MusicMakesmeSmile a răspuns:

Eu folosesc o crema de la farmacie ISOTREXIN adevarul e ca nu am foaarte multe cosuri dar daca te dai cu ea ie fata 1 data sau de 2 ori pe zi in cantitate foarte foarte mik(citeste prospectul)intr-o saptamana iti va disparea dar atentie daca incetezi sa te dai ca ea iti vor aparea din nou coosuri

| morenna_5487 explică:

Am fost si la medic si mi-a dat ceva medicamente dupa care potin mi-au trecut,, nu dupa mult timp sa inceput din nou(cosmarul)