| lisa_6550 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare ce sa fac? de obicei cand vin acasa de la scoala fumez niste tigari dar parinti mei nu stiu ca eu fumez ce ar trebui sa fac ca atunci cand ajung acasa sa nu dau de banuit si nici sa nu miros a tigari.plizz dau fundita mare de tot

Răspuns Câştigător
| aanonimm a răspuns:

Poti sa iesi afara sa fumezi si dupa ce intrii in casa te speli pe maini cu sapun te speli si pe dinti siti schimbi hainele...sau fumeaza si tu dupa ce se culca ai taiwinking

5 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Folosesti betisoare{adica tii tigara cu doua bete} sau cu un carlig pentru rufehee hee. Mesteci guma si eventual ai grija sa nu vina fumul in tine si cel mai important:in caz ca mirosi a tigara si isi dau seama parintii este necesar sa ai o minciuna de rezerva pentru orice eventualitate. Poti spune ca ai venit acasa cu un amic care fumeaza si venea fumul in tine sau ca te-ai intalnit cu mama lu "x" si fuma.

Bafta.Eu asa facwinking. Si nici dupa un an jumatate nu si-a dat seama sau cel putin nu au dovezi.

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Mai bine nu mai fuma ca nu e bine pentru sanatatea ta. Dar daca nu te poti abtine, nu stiuthinking ia o guma, fa un dus.

| laura_8904 a răspuns:

Buna, nu vreau sa sune impertinent dar :sa nu mai fumezi?
ar fi mai bine si pentru organismul tau si pentru buzunarul tau:d succes

| NinaParadise0 a răspuns:

Ca sa nu mirosi a tigara, bei o cana maree maree de lapte si te speli pe dinti. Laptele ajuta.happy

| Kidd_2736 a răspuns:

Stiu si eu pe cineva pus in situatia ta. si se cara cu o sticluta de parfum dupa ea si cu o apa de gura (poti folosi gume cu diferite arome) si tigarile le poti tine la un prieten