| rasistu a întrebat:

Eu fumez de 1 an si tot nu am gasit un mod de a nu a mai mirosi a tigari cin ajung acasa. Iar incepe mama ca miros si chestii din astea. Astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Genuitoarea a răspuns:

Pai. Cumpara-ti niste bomboane mentolate si mananca-le dupa ce fumezi, dupa ce termini ia si niste guma puternica mentolata. da-te cu parfum. nu foarte mult ca o sa isi dea seama si sterge-te pe maini cu servetele umede. nu vei mirosii deloc, sper ca te-am ajutat. puuupii :*:*:*:

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai probat sa mananci guma mentolata dupa ce fumezi?

| Dash a răspuns:

Mesteca guma (mentolata) cand mergi acasa. Si spune-i mamei tale ca prietenii tai fumeaza (in jurul tau) si de aceea mirosi si tu a fum de tigara.

| ella369 a răspuns:

Zii ca fumezi si asta e raspunsultongue

| Stefanistaaa a răspuns:

Mananca frunze de nuci ( nu inghite), patrunjel sau orice "boscheti "hee hee gasesti pe afara.
Ori guma!

| Luigy a răspuns:

Cu acele "spicuri" de brad mesteci putin si gata nu mai mirosi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaii maiesti si junior incearca sa te lasi de fumat asta e singura solutie nu te lua de alti mai bine ai lua o scobitoare si ai tine-o in gura... sper ca te-am ajutat Mult Noroc!