| raduspace10 a întrebat:

Daca fumez 1-2 tigari pe zi la scoala, in prima pauza ( avand 6 ore ), risc sa mai miros cand ajung acasa?

2 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Ia o guma.

| 393Dan a răspuns:

Da, mai ales daca o faci in companie cu altii. Eu de aia m-am lasat ca mi se imputeau hainele de fiecare data cand fumam cu cineva. Si ma saturam sa-mi spal asa des hainele, de fiecare data dupa ce ieseam pe-afara. Eu zic ca nu face, dezavantaje sant mult mai multe la fumatul asta, asa ca raman doar cu alcoolul.