| Gianiibya17 a întrebat:

Heey TPU! fumez de un an si am decis sa ma las.Am 16 ani, parinti nu stiu de asta bineinteles dar matusa mea stie si imi da tigari. De obicei fumez 10 tigari pe zi sau si mai multe depinde. Azi am fumat doar o tigara. dar sunt nervoasa si agitata :-s. Ce sa fac sa ma pot lasa?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Vai,dar incearca sa te lasi de ele.
Vrei sa ajungi mai tarziu sa te alegi cu un cancer pulmonar?
Esti tanara,poti sa te lasi de ele,dar trebuie sa ai vointa, gandeste-te doar cati bani se duc asa fara niciun rost, de banii pe tigari, mai bine ti-ai cumpara altceva, ai avea mai mult de castigat.
Te pup!