| deliamy a întrebat:

BUNA! Am si eu o intrebare:Cum as putea sa fac o persoana experimentata in domeniu "A MINȚI " sa spuna adevarul? Adica sa il fac sa se incurce astfel incat nu mai are ce sa inventeze si sa spuna adevaru fara sa vrea? Va rog mult sa ma ajutati :* PWP

1 răspuns:
| ionuutzuu a răspuns:

Trebuie sa fii ca un detectiv pe urmele acelei persoane daca vrei sa contrazici absoul orice minciuna, adica sa ai dovezi contrare la tot ceea ce spune.