| SummerSmile97 a întrebat:

happyhappy

Am si eu o intrebare : Cum fac cu cablul de date de la Lg-E510? Cand il conectez la calculator, telefonul incepe sa se incarce! Ce trebuie sa fac ca sa imi pot pune poze, melodii si alte chesti pe telefom? happyhappy

Multumesc anticipat!winking

Funditaa! :*:*

2 răspunsuri:
| mikystrica a răspuns:

Nici eu nu stiu cum sa salvez datele din tel in calc...nu imi apare in my computer... vreo idee? tb sa instalez ceva?

| Poisoned a răspuns:

Da, se incarca. Du-te la My Computer si trebuie sa fie acolo un folder ceva. Daca nu, nu exista pe site la LG un program gen Samsung Kies?