| Transformice1 a întrebat:

Buna am un telefon BlackBerry Curve 9000, cand il conectez prin cablul de date la calculator doar incarca telefonul cum sa fac ca sa il conectez dar sa nu il incarce (sa vad pe calculator ce am pe telefon) adica am tot incercat dar nu imi dau seama (PS e in engleza si card Micro SD nu am )

3 răspunsuri:
| Daniel2836 a răspuns:

Si eu am un telefon asa.Si mi se intampla la fel.

| MariaTha a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel. Faptul este ca telefonul nu este compatibil cu calculatorul tau.
Ori telefonul tau este pre josnic pentru calculatorul tau.
Ori calculatorul tau este mai avansat pdecat telefonul. Asta este tot.
Cu placere! happy

| Transformice1 explică (pentru MariaTha):

Si nu pot face nimic?