| MaeRi a întrebat:

cum platesc factura de la Oriflame cu ING? Mama are card, pot sa fac tranzactie cu cardul lui mama, adica pune bani in ei si dupa aia face tranzactie la contul ce apare pe factura? Ajunge unde trebuie? Ia ceva in plus? Ajunge tarziu?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cred ca poti sa platesti direct la Bankpost. Uita-te pe factura si vezi la ce banca au ei contul. Asa mi-aduc aminte ca lucram la Bankpost si acolo plateau multe femei.