| DianusIoana a întrebat:

Am si eu o intrebare! Cum sa ii zic mamei mele ca vreau sa ma epilez! Nu stiu cum va reactiona! Nu e rea dar nu stiu ce o sa zica! Crec ca o sa zicea ca sunt prea mica si ca nu e adevarat! Dar chiar imi e rusine sa mai ies pe strada cu pantaloni scurti! Am 13 ani!

Răspuns Câştigător
| artmosfera a răspuns:

Lol, nu ești așa mică, e ceva super normal, nu e așa importantă vârsta, ține de igiena personală
îi spui pur și simplu fără să-ți fie teamă de reacția ei, va înțelege că e nevoie să te epilezi