| Madalina_6503 a întrebat:

Am si eu o intrebare big grin Cam cat costa un piercing in limba in pitesti. De facut acasa nu vreau pentru ca parinti la lasa si chiar ma incurajaza si nu prea am timp sa ma informez personal. Ma puteti ajuta big grin. Multumesc!:*

2 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Operatia propriu-zisa nu cred ca costa mai mult de 50 lei (la un salon, materiale sterile, etc)

Mai e si pretul cercelului, difera in functie de materialul folosit si de calitatea si designul acestuia.

| Bulinăăă a răspuns:

60 lei la mine in localitate atat e. 30 lei gaura 30 pierce