| SexiiGirl a întrebat:

Bunabig grin
As dori sa ma informez mai mult despre piercing in vagin
Ce imi puteti spune?

7 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

Iti cumperi un piercing si il bagi in vagin happy! cu toate ca un piercing nu se pune in vagin happy pentru ca vaginul este un pasaj de trecere între uter - organ sexual aflat în interiorul corpului femeii - și vulva la exteriorul corpului femeii

| Foxxi a răspuns:

Piercingurile genitale feminine pot fi grupate in cinci tipuri de baza, din care se desprinde o larga gama de variatiuni sau modele.Multi oameni incadreaza in mod gresit piercingurile organelor genitale ale femeilor sub eticheta de "piercinguri ale clitosului" sau "piercinguri clitoriale", dovedind in acest fel o cunoastere marginita a anatomiei organelor sexuale feminine.

Piercingurile preputului sau capisonului clitorisului cuprind doua variante : piercinguri orizontale si piercinguri verticale.

| Florin_6699 a răspuns:

Dc *** nu-ti bagi drod? e la moda pirsingul? s-au uitat cercei, drod se spune numa la tara a da se baga la porci in nas sa nu mai scrume prin pamant cu nasu... a da e o sarma parca drodu... ce *** un detz de palinca nu e bun numa un shot limba romana va rog ce *** e ala pirsing si vreau sa stiu daca era in limba romana in anul 1902 pe vremea lu bunicu

| Andreea_2177 a răspuns:

Accesorii de Body Piercing gasesti pe www.getwild.ro

| marsat a răspuns:

Gasesti aici tot ce te intereseaza http://godessdiana88sex1.blogspot.com/......femei.html

| marsat a răspuns:

Gasesti aici tot ce te intereseaza >>> http://godessdiana88sex1.blogspot.com/......femei.html