| SiimyBlue a întrebat:

am si eu o intrebare... daca ai activat un cont de youtube pe un alt calculator si nu l-ai mai putut inchide ce se intampla...va ramane deschis sau dupa o perioada se va inchide?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde daca atunci cand ai intrt pe acel PC era bifata casuta aceea care iti pastreaza parola contul v'a ramane deschis daca nu era bifata contul se inchide de pe acel Pc la primul shut-down/restart

3 răspunsuri:
| qwerty21 a răspuns:

Pai daca ai dat tine-ma minte, atuncia cine da login intra numele si parola ta
daca n-ai bifat nimic, e ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine (la alt site) a durat cateva ore maxim o zi. Apoi m-am reconectat. Funda?

| ionutboss864 a răspuns:

El se va inchide, dar daca tu ai facut contul de youtube pe alt calculator, ip-ul calculatorului a intrat in datele contului si numele dupa acel calculator numai poate fii bagat in alt cont de youtube pe alt comp,)