| DorelSudoru a întrebat:

Am un cont paypal. Cineva mia efectuat o plata online.(un site)
Ce curiozitate am (cam stupida), contul va ramane intact(nu se va suspenda/inchide) daca nu cheltui si il folosec doar ca cont de depozit pentru o perioada? (6 luni sau mai mult)
Mi se pare o intrebare stupida dar nu cred ca strica

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca acest cont va ramane intact, nu este obligatoriu sa cheltuiesti banii.

| marianbogdan a răspuns:

Contul nu se va suspenda / inchide pentru ca paypal nu ia nici un comision asa ca... pot sta mult timp cu contul d e paypal