| anonim_4396 a întrebat:

Bună!
Am și eu o întrebare...
De ce voi băieții, când îi dați follow unei fete, îi apreciați aproape toate postările, imediat după ce i-ați dat follow? laughing)
Pe insta, mă refer

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu toti suntem asa!
Eu de exemplu nu dau aprecieri tunatelor si celor photoshopate, caci as fi ca userii de aici care apreciaza un raspuns dat cu AI, adica cei care apreciaza fake-urile si falsurilewinking

Singura persoana careia ii dai like la postari multe trebuie sa fie iubita ta, altfel ti-o ieiwinking laughing

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Dar totuși, dacă nu are iubită și apreciază mai multe postări, înseamnă că vrea să-i atragă atenția fetei, sau? Imediat după ce i-a dat follow, cunoscând-o doar din vedere

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Sigur ca doreste sa-i atraga atentia
dar fii atenta, mai sunt unii maimutoi care dau like-uri in prostie la mai multe fete in speranta ca "balta are peste", pe sistemul daca sunam din call center la 7000 de persoane, macar 10 din ei ne vor raspunde la chestionarele telefonicewinking

| Violleta2022 a răspuns:

Simplu: ca sa arate ca este interesat de fata respectiva, nu doar pe Insta ci pe aboslut toate site-urile online unde intalneste fete care-i plac.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu e adevărat, cel puțin nu în totalitate.Eu nu apreciez postările sau poate doar una, doua mai recente.
Judecând după gestul disperat, cred că se arată interesați de acea fata.

| anonim_4396 explică (pentru Hyperion7):

Vrea să-i atragă atenția fetei? Sau?

| Hyperion7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da ...sau așa

| siriusblack98 a răspuns:

Ca să ne băgăm în seamă cu ea, să-i atragem atenția. Făceam și eu asta pe Facebook cu vreo 10-12 ani in urmă ca sa incerc sa agăț pe cate una laughing

| understandasimpleuser a răspuns:

E misto sai dai apteciere si react la story si primeşti block fara motiv misto nu