| Andreeeeea_2521 a întrebat:

Buna am si eu o intrebarethinking

Deci cand intreb pe cineva "Cf"el/ea imi raspunde " Tu bine eu? "
Nu inteleg ce vrea sa zica.Sau macar spune'ti'mi ce replica sa'i dauhappy

plsbatting eyelashesDau funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| sebixx a răspuns:

laughinghehe, saraca de tine! e o gluma. inverseaza cuvintele, nu te stresa, ca tot acelasi lucru este "Eu fac bine, tu?" - asta vrea sa zica... poarta-te normal
De exemplu:
"-Sal, cf?
-Tu bine, eu?
-Bine pe-acasa"

3 răspunsuri:
| A_7901 a răspuns:

E bine ca nu intelegi ce vrea sa zica. Inseamna ca esti normal. Poti sa-i zici "imi pare bine ca esti smecher". Spune-i ce crezi.

| Marcelino a răspuns:

E o gluma banala; si eu o folosesc cateodatahappy.

| frape22 a răspuns:

Poi e vb de cum te simti cand te intreaba cf? RAspunzi si tu bine sau nu prea, ceva de genuhappy