| SweethearT a întrebat:

Bunahappy. Am si eu o intrebare. E vorba de un tip foarte dragut in scoala cu mine, cred ca e a9a.in fine, eu as vrea sa-l cunosc. L-am vazut de foarte multe ori prin curte, cand ieseam afara mereu il vedeam.In alta zi, au avut meci de fotbal baietii din cls mea, din nou era acolo si se holba inspre mine. Iar apoi a fost Toamna Oradeana la mine in oras si am mers in parc unde se tineau festivitatile alea, seara cu sora mea si colegii ei, culmea am trecut pe langa el.Si dupa ce a trecut pe langa mine, cand m-am intors sa ma uit la elwhistling am vazut ca si el se intorsese.Problema e ca nu pot sa ma iau in vorba numai asa cu el, ca totusi. iar ceva prieteni care sa-l stie nu cunosc. Ce as putea face sa dau de el ca e super cute baiatul :X? Mc de rasp :*:*:*Aa.eu is a8a happy.

Răspuns Câştigător
| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Pey nu poti pur si simplu sa stai si sa-l privesti mai mereu... odata si odata tot trebuie sa intri in vorba cu el.winking...sau cand il mai vezi roaga un prieten sau prietena sa ii ceara id-ul sau sa te prezintewinking
si am fost in aceeasi situatie numai ca el m-a cautat pe mine.big grin

pa-pa. te pup.:*:*
si sper sa rezolvi situatia astawinking

4 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Mmmm... esti un magnet pentru baietiwinking. Am citit ca daca esti pozitiva si optimista si nu te gandesti deloc la ceva rau, transmiti energii in jurul tau si celorlalti, pana la urma noi ne facem destinul, cand ne merge rau parca toata lumea se comporta asa cu noi/tine. Pai gandeste-te des la el, daca iti place de el si ai sa vezi ce rezultate incredibile va avea.

| Pho3nix a răspuns:

Nu mai sta si te uita la el.
Du-te la el si vorbeste cu el, bagate in seama.
Cere-i id-ul de mess.
O sa gasiti voi subiect de discutat.

Succes.happy

| Bebitza_3599 a răspuns:

Pai nu e mare diferentahee hee si plus ca dragostea nu tine rost de varstalaughing:* asa ca lasa timiditatea laoparte si vb cu el:* daca nu ai curaj fata in fata macar pe messbig grin jucati un poolbig grin poate pe pedepsesmug si a doua zi la scoalasmug va fi perfectsmug poate daca si el te priveste cu atata insistenta t placesmugdar poate si el e timid si ast un prim pas d la tinebig grin asa ca arata-i ca tu esti stapana pe situatiebig grin si arata-i ce simti:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nici tu nici el nu faceti nici un pas, va dispare atractia si nu ve-ti lega nimic, intra tu in vorba cu el, pur si simplu, eu ii trebam pe toti care vedeam ca se uita la mine "ce faci " asa incat toti cand ma vedeau pe culoar ma intrebau " ce faci? aveam multi prieteni.